Americká hypotéka

Využijte náš kontaktní formulář a my Vám zavoláme.

Společnost MAXBROKERS, s.r.o. pro Vás zajistí nejvýhodnější úrokovou sazbu (p.a.), která se pozitivně odrazí na celkové výši Vaší splátky.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá Home equity loan.

Přednosti Americké hypotéky:

Možnost využití finančních prostředků pro jakékoli účely (výstavba, rekonstrukce - pokud chcete mít peníze připravené ihned na Vašem účtu a nechcete dokládat faktury bance k postupnému čerpání, koupě automobilu, dovolené, domácích spotřebičů apod.)

  • Bance nemusíte oznamovat, za jakým účelem si Americkou hypotéku zřizujete
  • Výhodné měsíční splátky díky možnosti rozložení splácení na období až 20 let
  • Navíc nemovitost s Americkou hypotékou může klient kdykoli prodat

Doba splatnosti:

    Splatnost Americké hypotéky je doba, po kterou je klient povinen hradit bance úvěr. Obecně se pohybuje od 5 do 20 let (dnes i od 1 - 25 let). Žadatel musí splňovat podmínku, kdy délka splatnosti úvěru nesmí překročit 70 let jeho věku. Čím je delší doba splatnosti úvěru, tím je nižší splátka a naopak.

Úroková sazba:

    Úrok je procentní vyjádření navýšení vypůjčené částky za určité časové období. Pro hypotéky je uváděna úroková sazba roční (per annum - zkratka p.a.). Jedná se o finanční odměnu pro banku (věřitele) za vypůjčení peněz.[1] Úroková sazba je většinou vyšší než u účelového hypotečního úvěru.